Skambinkite:

+370 652 25525

Asmeninių ir įmonės finansų tvarkymas yra kruopštumo bei atidumo reikalaujanti sritis, su kuria savarankiškai susidoroti nėra paprasta.

Verčiatės individualia veikla, turite nedidelį, tačiau augantį verslą, vadovaujate įmonei, o gal tiesiog prireikė pagalbos asmeninių finansų, mokesčių apskaitos klausimais? Jeigu susidūrėte su iššūkiais tvarkant buhalteriją, verta kreiptis į specialistus: tai taupo Jūsų laiką, o dažnu atveju – ir pinigus.

Apžvelkime 4 esminius privalumus, kuriuos suteikia profesionalios buhalterinės paslaugos. Tai aktualu tiek verslo organizacijoms, tiek fiziniams asmenims.

1.      Visos aktualios paslaugos vienoje vietoje

Pasirinkus buhalterinės apskaitos ekspertus, galite tikėtis visapusės pagalbos. Dauguma specialistų teikia šias pagrindines paslaugas:

Taigi, prireikus konsultacijos, ruošiant ataskaitas, norint apskaičiuoti darbo užmokestį ir kitus kasdienius klausimus, pagalbos nereikės ieškoti kitur. Viską rasite vienoje vietoje.

2.      Taupo Jūsų resursus

Savarankiškai rūpinantis įmonės buhalterine apskaita, tenka sugaišti nemažai laiko ir pastangų, kuriuos galima skirti tiesioginiams savo darbams, įmonės stiprinimui.

Patyrę buhalterinės apskaitos specialistai turi vertingų žinių ir įžvalgų. Jie ne tik greitai ir laiku sutvarkys buhalteriją, pasirūpins apskaita, mokesčių klausimais, bet ir pakonsultuos įmonei aktualiais, su finansų optimizavimu susijusiais klausimais, pasidalins vertingomis įžvalgomis.

3.      Sumažina klaidų, neatitikimų riziką

Tvarkant įmonės buhalteriją, asmeninius finansinius dokumentus, atliekant mokėjimus, ruošiant mokestines deklaracijas, informacijos tikslumas yra vienas didžiausių prioritetų. Deja, rūpinantis šiais klausimais savarankiškai, neturint reikiamos patirties ir žinių, klaidos beveik visada yra neišvengiamos.

Net ir nedidelės, tačiau laiku nepastebėtos klaidos gali atnešti skaudžių pasekmių. Jeigu norite to išvengti, Jums padės apskaitos ekspertai. Profesionalų suteikiamos buhalterinės apskaitos paslaugos padeda išvengti klaidų. Specialistai taip pat padeda sutvarkyti seną, apleistą buhalteriją, gali išspręsti jau esamas problemas.

4.      Užtikrina duomenų saugumą

Finansiniai dokumentai, sąskaitos yra itin jautri informacija tiek organizacijoms, tiek pavieniams asmenims. Todėl rūpinantis buhalterine apskaita, svarbu pasirūpinti duomenų saugumu.

Patikėjus šiuos klausimus patyrusiems buhalteriams, sudarus buhalterinės apskaitos sutartį, galite būti ramūs dėl savo įmonės, darbuotojų, klientų duomenų saugumo. Jūsų konfidenciali informacija bus tvarkoma laikantis visų atsargumo priemonių, neatskleidžiama tretiesiems asmenims.

Jūsų buhalterija pasirūpins ekspertų komanda

Akivaizdu: verslo buhalterijos tvarkymas ar asmeninių finansų valdymas gali sukelti nemažai streso: svarbi kiekviena detalė ir terminų laikymasis. Profesionalūs buhalteriai užtikrina ramybę. Patyrę specialistai pasirūpins visomis sudėtingomis apskaitos detalėmis, o Jūs galėsite savo dėmesį skirti pagrindinei veiklai.

Jeigu Jums ar Jūsų įmonei reikalingos profesionalios buhalterinės paslaugos, padės UAB „APSKAITOS EKSPERTAI“. Tai kompetentingų specialistų komanda, turinti net 20 metų patirtį šioje srityje. Jūsų laukia greita, operatyvi pagalba, išsamios konsultacijos visais finansų klausimais.

Puikus kainos ir kokybės santykis – garantuotas. Susisiekite jau šiandien: savo buhalterinę apskaitą bei mokesčius patikėkite profesionalams!